59-180 Gaworzyce ul. Szkolna 211A tel. 76 8316206

Imieniny: Elżbiety, Marka

Mail: a.cieslak@przedszkolegaworzyce.pl

Szlachetna paczka 2018

„ Hojność polega nie tyle na tym, aby dawać dużo, co na tym, aby dawać w odpowiedniej chwili”. Jean de La Bruyére

Drodzy rodzice!

Okres przedświąteczny to magiczny czas dzielenia się z innymi. W tym roku nasze przedszkole włączyło się do akcji Szlachetna Paczka. Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy, polegająca na zbieraniu rzeczy potrzebnych wybranej rodzinie z najbliższego otoczenia. Zebrane podarunki zostały przekazane rodzinie z powiatu polkowickiego. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola, a także całej społeczności przedszkolnej, którzy przyłączyli się do czynienia dobra w ramach akcji Szlachetna Paczka. Z pewnością przyczyniliśmy się do wielkiej radości dla tej rodziny.

Autor: Administrator