Obchody Dnia Babci i Dziadka

„Dzisiaj wszystkie smutki precz !

Święto Babci i Dziadka bardzo ważna rzecz !”

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości od swoich wnucząt.

W dniu 21 stycznia przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Gaworzycach w sali OSP w Gaworzycach gościli swoje Babcie i Dziadków. Zaproszeni goście przybyli z bliska i z daleka, aby wziąć udział w tak doniosłej uroczystości. Uroczystość rozpoczęła Pani dyr. Ala Cieślak, która serdecznie powitała przybyłych gości.

Każda grupa przygotowała osobny program artystyczny. Przedszkolaki pod czujnym okiem wychowawców przygotowały wspaniałe wiersze, piosenki i tańce, poprzez które mogły wyrazić jak najwięcej dziecięcej miłości.

Dziadkowie ze wzruszeniem nagradzali występy swoich wnucząt gromkimi brawami. Nie jednej Babci i niejednemu Dziadkowi zakręciła się łezka w oku ze wzruszenia.

Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki zaśpiewały Sto lat swoim Babciom i Dziadkom wręczając samodzielnie wykonane laurki.

Po części oficjalnej wyjątkowi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszyscy byli bardzo wzruszeni a wnuki z ufnością przytulały się i siadały obok swojej babci i dziadziusia.

To był wyjątkowy dzień wypełniony miłością, uśmiechem, wzruszeniem i dumą. Trwałą pamiątką będą na pewno filmiki i zdjęcia robione przez gości.

Autor: Administrator