Wizyta w bibliotece

W ramach projektu "Mała książka-wielki człowiek", której celem jest uświadomienie rodzicom, jak ważne jest czytanie dzieciom od dnia narodzin, wszystkie trzylatki z naszej grupy udały się do Publicznej Biblioteki w Gaworzycach, żeby założyć kartę czytelnika. Panie bibliotekarki pokazały dzieciom,  gdzie znajdują się półki z książeczkami dla najmłodszych, a wzamian za  nasze przybycie wręczyły dzieciom wyprawkę czytelniczą, by mogły w swoich domach z rodzicami obcować z książką. Z wielką chęcią skorzystamy z zaproszenia i udamy się ponownie do biblioteki, do czego zachęcamy również rodziców naszych najmłodszych przedszkolaków.