Spotkanie z policjanem

Dnia 20.09.2017r. do naszego przedszkola przybył zaproszony gość Pan policjant z Rewiru Dzielnicowych w Gaworzycach. Podczas spotkania dzieci z najmłodszych trzech grup wiekowych dowiedziały się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. kiedy zbliży sie do nich groźny pies itp. Gość ostrzegał też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy.

Dziekujemy Panu policjantowi za przekazanie nam cennych informacjiUśmiech

Autor: Ewa