Światowy Dzień Pluszowego Misia

Trudno wyobrazić sobie chwile bez pluszowego misia, który jest towarzyszem dzieci już od pierwszych ich dni. Jest częścią beztroskiej zabawy, jak również powiernikiem najskrytszych sekretów. W przeddzień Światowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada, Muchomorki przyniosły do przedszkola swoje ulubione i ukochane misie. Opowiedziały ich historię, skąd się wzięły w ich życiu oraz dlaczego są dla nich tak szczególnie ważne. Obejrzały przygodę misia bardzo dobrze znanego Nam- rodzicom, jak również poznały historią misia brzydkiego dla oczu, a ślicznego i niepowtarzalnego dla zmysłu dotyku. Pluszowy Misiu życzymy, abyś jak najdłużej był z Nami!