Oficjalne otwarcie przedszkola

"Jak przygoda, to tylko w przedszkolu!

Jak przedszkole, to tylko takie jak tu!"

20 lutego odbyło sie uroczyste otwarcie nowego przedszkola. Było mnóstwo zaproszonych gości, znakomitych osobistości. Dzieci przywitały gości słowami;

"Witamy serdecznie tak dostojnych gości, na tej niezykłej dziś uroczystości,

Bo taka okazja rzadko się zdarza, to się naprawdę nieczęsto powtarza!

A jeszcze drodzy goście tego nie wiecie, że nasze przedszkole jest z bajki przecież.

Zachwycą was sale przestronne i jasne, a wszystkie sale łazienki mają własne!

Meble przepiękne i nowe zabawki. Na placu zabaw są nowe  huśtawki!

Szatnie przestronne i duża stołówka. W takich warunkach pracować będzie główka!

Więc bawcie się dobrze goście nasi mili. Myślę, że niektórzy już się zachwycili.

Wszystkiego dobrego życzą przedszkolakiTe mniejsze, te średnie, no i my - starszaki."

Potem każda z grup prezentowała własny program artystyczny. Nasze Tęczowe Nutki zaśpiewały i zatańczyły walczyka. I nie tylko dzieci tańczyły. Do walczyka zaprosiły gości, wywołując tym samym zdumienie i zachwyt wszystkich obecnych. Potem symboliczne przecięcie wstęgi, kolorowe konfetti i podarki od gości. Było kolorowo i radośnie!

Ale zanim przyszedł czas na występy, nasza grupa gościła w swojej sali grupę Wiewiórek. Wszystkie dzieci chętnie obejrzały teatrzyk kukiełkowy "Czerwony Kapturek".