Koncert smyczkowy

To było niezwykłe wydarzenie. Ala Szczyszczaj przyniosła do przedszkola skrzypce i urządził dla nas koncert. Ala uczy sie dopiero od trzech miesięcy, ale nikt nie uwierzyłby w to, gdyby posłuchał, jak mała artystka grała. Dzieci były zachwycone, zresztą nie tylko dzieci Koncert uświetniła swoją obecnością pani dyrektor Ala Cieślak, dla której zaproszenie osobiście przygotowała nasza skrzypaczka. Najbardziej podobały sie dzieciom skrzypkowe zagadki muzyczne, dzieci świetnie odgadywały usłyszaną melodię, choć niektóre łatwe nie były. Po koncercie był czas na sesję zdjęciową z naszą gwiazdą:) A jakby tego było mało, każdy mógł wziąć skrzypce i spróbować na nich zagrać. I okazało się, że.........to nie takie proste!

Dziękujemy Ali i jej mamie za pełen emocji koncert.