"Koncert życzeń"

"W świecie zwyczajnych ludzkich spraw

każdy gdzieś pędzi, każdy gna.

Tam  niezwykłą wartość w sobie ma-

Babcia z Dziadkiem, a ja kocham ich co dnia"

Tymi słowami Sylwia zakończyła program artystyczny dla babć i dziadków. A co było wcześniej? Wcześniej odbył się "Koncert życzeń", który prowadzili znani babciom i dziadkom prezenterzy telewizyjni z czasów PRLu- Krystyna Loska (Ala Sz.) i Jan Suzin (Maciej). A między życzeniami oczywiście piosenki. Wystąpili: Halina Frąckowiak (Gabrysia), Anna Jantar (Hania S.), Marlena Drozdowska (Ola K.), Maryla Rodowicz (Luiza i Ola S.), Hanka Ordonówna (Hania T.), Franek Kimono (Krystian), Krzysztof Krawczyk (Tomek), Seweryn Krajewski i Czerwone Gitary (Alan, Maciej, Szymon, Michał), Ryszard Rynkowski (Antek i Piotr), Paweł Domagała (Alicja Cz.) oraz zespoły Dwa Plus Jeden (Asia, Sebastian, Szymon) i Bolter (Lidka, Mateusz). Wystąpili również zagraniczni artyści- Charly Chaplin (Madzia I Grześ) oraz Al Bano I Romina Power (Hubert i Ala Sz.).

Wszystkim dzieciom gratuluję występów! A babciom i dziadkom tak zdolnych wnucząt!