Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

„Znów minął rok bardzo długi, lecz szczęśliwy i wspaniały…”

W dniach 20-23 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2015-2016 w Domu Kultury „Jowisz” w Gaworzycach.

Naszą uroczystość uświetnili zaproszeni goście:

Kamil Ciupak, Beata Taczyńska- Pietruś, Danuta Pawliszyn, Maria Pulkowska, Magdalena Trzcińska, Bożena Kiwacka, Joanna Brodowska, Filip Cieślak, Ewa Jędrzejczak- Gajda.

Przedszkolaki w poszczególnych grupach zaprezentowały programy artystyczne przygotowane ze swoimi wychowawcami.

Dzieci, które rozpoczną naukę w szkole, jak tradycja każe rozpoczęły uroczystość polonezem.

Występy dzieci urozmaicały wiersze, piosenki i tańce, zarówno te tradycyjne jak i nowoczesne.

Każdy przedszkolak otrzymał dyplom i nagrodę książkową za udział w życiu przedszkola.

Wyróżnione zostały dzieci, które reprezentowały nasze przedszkole w wielu konkursach plastycznych i recytatorskich. Otrzymały dyplomy i nagrody książkowe z rąk Pani Dyrektor i Pani Wójt.

Docenione zostały również dzieci, które systematycznie uczęszczały do przedszkola w ciągu całego roku. Najwyższą frekwencję miały następujące dzieci:

Alicja Szczyszczaj, Emilia Musialska, Dominika Sławicz, Krzysztof Maksyminko, Amelia Piwińska, Michał Heleniak.

Po części poświęconej dzieciom Pani Dyrektor Ala Cieślak wspólnie z Gronem Pedagogicznym podziękowała rodzicom, którzy szczególnie zaangażowali się na rzecz przedszkola.

Statuetkę „Przyjaciel Dzieci” otrzymali:

Agnieszka Wilusz, Katarzyna Maksyminko, Karolina Cieślak, Michalina Golonka, Magdalena Trała, Natasza Błaszczyk, Agnieszka i Tomasz Marcianiak, Magdalena I Mariusz Sławicz, Wioletta Joniec, Ewa Jędrzejczak- Gajda, Anna Fefczak, Gabriela Kalińska, Renata Wilczak, Monika Gabrysz.

Podziękowania złożono wszystkim rodzicom, którzy pomagali nam w ciągu całego roku przedszkolnego.

Na zakończenie, aby osłodzić smutne chwile pożegnania dzieci otrzymały słodycze i wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Autor: Administrator