Wizyta strażaków z OSP Gaworzyce

Wizyta strażaków z OSP Gaworzyce.

W piątek 6 czerwca, nasze przedszkole odwiedzili strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej z OSP Gaworzyce. Spotkanie odbyło się tuż po śniadaniu dzieci, na przedszkolnym placu zabaw. Przybyli goście, zademonstrowali przedszkolakom z wszystkich grup sprzęt ratowniczy, niezbędny do ratowania życia, osobom poszkodowanym w różnych wypadkach. Pokaz stanowił ogromną atrakcję dla dzieci, ponieważ były czynnie w nim angażowane. Finał spotkania przyniósł dzieciom dodatkową radość, gdyż otrzymały od strażaków słodki upominek oraz odblaskowy breloczek. Za poświęcony czas, mali gospodarze podziękowali gościom głośnym okrzykiem i bukietem kwiatów.

Autor: Administrator