Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

KONKURS „ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE 2014”

Uwaga rozpoczynamy akcję „Zbieramy zużyte baterie” !

Marszałek Województwa Dolnośląskiego ogłosił konkurs pn. „Zbieramy zużyte baterie 2014”. Jest to element publicznej kampanii edukacyjnej prowadzonej na terenie Województwa Dolnośląskiego. W ramach konkursu, w placówkach oświatowych, tj. przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach uczniowie mogą zbierać zużyte baterie przenośne i akumulatory przenośne. O zwycięstwie decydować będzie waga zebranych zużytych baterii i akumulatorów w przeliczeniu na liczbę uczniów w danej placówce.

W ramach konkursu zostaną przyznane, odrębnie dla każdej z trzech kategorii uczestników, którzy zebrali największą masę zużytych baterii przenośnych i akumulatorów przenośnych w przeliczeniu na jednego ucznia, nagrody rzeczowe do kwoty:

1) I miejsce – 4 500 zł;

2) II miejsce – 3 500 zł;

3) III miejsce – 3 000 zł;

4) 20 wyróżnień – 600 zł.

Wyniki konkursu zostaną udostępnione na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego www.bip.umwd.dolnyslask.pl (zakładka: Ochrona Środowiska).

Autor: Administrator