"Wierszowisko" - konkurs recytatorski

17 kwietnia w Pałacu Gaworzyckim odbył się konkurs recytatorski "Wierszowisko". Nasze przedszkole reprezentowało aż 22 młodych artystów. Wszyscy pięknie się reprezentowali, ale konkurs rządzi się swoimi prawami, w związku z czym jury musiało wytypować najlepszych uczestników. Pierwsze miejsce zajął Rafał Ering, miejsc drugich było więcej; Aleksandra Cirka, Paweł Kuczak i Michał Golonko. Zaszczytne trzecie miejsce zdobyli Oliwia Wojtalik i Hania Kosz. Natomiast wyróżnienie otrzymali Gabrysia Śmietana, Maja Gaj, Gabrysia Czajka, Martyna Pakuła, Ola Boczula, Kacper Zielonka oraz Ania Walas. Laureatom i wszystkim uczestnikom gratulujemy!