Przedszkolaki w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze

Przedszkolaki na wycieczce do Zielonej Góry

W dniu 10 czerwca pojechaliśmy na wycieczkę autokarową do Zielonej Góry. Głównym celem nasze wycieczki był Lubuski Teatr i spektakl dla dzieci „Kopciuszek”- współczesna wersja jednej z najbardziej popularnej na całym świecie baśni. Historię Kopciuszka opartą na motywach znanych z przekazów Charlesa Perraulta i braci Grimm, urozmaicono o kilka wątków fantastycznych. Duże wrażenie na dzieciach zrobiły animacje świetlne, ulotne w formie, przemieszczające się po scenografii. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały spektakl w wykonaniu prawdziwych aktorów.

Po obejrzeniu spektaklu spacerowaliśmy po zielonogórskim deptaku i zjedliśmy pyszne lody.

Spacerem udaliśmy się w stronę Palmiarni a stamtąd pojechaliśmy na obiad.

Zadowoleni z pobytu w Zielonej Górze udaliśmy się w drogę powrotną do przedszkola, gdzie czekali już na dzieci stęsknieni rodzice.

Autor: Administrator