Jestem samodzielny

Grupa Muchomorki

Miniony tydzień października poświęcony był samodzielności , jak również temu, co już potrafimy i możemy zrobić samemu w domu i w przedszkolu, a czego nie możemy bez obecności osoby dorosłej. Dzieci doskonale wiedzą, że takie czynności, jak mycie rąk, szczotkowanie ząbków, ubieranie i rozbieranie kurtki, czy posługiwanie się łyżką podczas jedzenia zupki powinny wykonywać już samodzielnie, natomiast przygotowanie tostów, bądź parzenie herbatki pozostawić dorosłemu. Uwieńczeniem tematyki, było własnoręczne przygotowanie kanapki, ze zdrowych, przyniesionych przez siebie ulubionych produktów. Było wyśmienicie.

Autor: Edyta