Kolędujemy razem

"Zanim kolędy wspólnie zaśpiewamy

z panem Jezuskiem dziś porozmawiamy"

Takimi słowami rozpoczęło się to wyjątkowe wspólnie spędzone przedpołudnie. Maluszki recytując wierszyki składały dary narodzonemu w Betlejem Jezuskowi. Później wspólnie z rodzicami pośpiewaliśmy kolędy. Było nastrojowo, uroczyście i....wesoło. Dlaczego wesoło? Dlatego, że rodzice mieli nietypowe zadanie - musieli pomalować i wykleić aniołka, ale trzeba było to zrobić z zamkniętymi oczami. To maluszki były oczami swoich rodziców. Przez tę krótką chwilę, role się odwróciły i to dzieci kierowały swoimi mamami i tatusiami. Było sporo zamieszania i śmiechu. Ale aniołki wyszły przepiękne. A na zakończenie spotkania Tęczowe Nutki zatańczyły "Białego walczyka". To był radosny dzień w przedszkolu, a wspólnie spędzone chwile - bezcenne!