Wspólne kolędowanie

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu – dzieci, nauczycieli i rodziców nim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka. „Wiewióreczki” wraz ze swoimi rodzicami kolędowały  15.12. Przybyłe rodziny miały możliwość zaśpiewać znane piękne polskie kolędy. Spotkaniu towarzyszyła atmosfera zadumy, radości i wspólnego przeżywania tej chwili.

Po kolędowaniu wszyscy zabraliśmy się za klejenie grupowego łańcucha świątecznego, który zawiśnie na przedszkolnej choince.