Dla wszystkich Dziadków i Babć kochanych

szczere życzenia dziś składamy!

"Czasem tak się zdarzy, że tekst gdzieś uleci

pamiętajcie jednak, że my małe dzieci.

Chociaż latek bardzo,bardzo mało mamy

to musicie wiedzieć- bardzo was kochamy!"

Takimi słowami maluszki rozpoczęły swoje przedstawienie. Tekst nikomu nie "uleciał", wszystkie dzieci przepięknie recytowały swoje role. Tęczowe Nutki okazują się być świetnymi aktorami. Przedstawienie "Czerwony Kapturek" nie był typowym opowiadaniem o tym, jak wilk zjada babcię i tytułowego Kapturka. W naszym opowiadaniu pojawiają się takie postaci, jak wróżki, grzybki, drzewka. A wszystko to sprawia, że wilk staje się dobrym zwierzątkiem. Przedstawienie, które obejrzeli babcie i dziadkowie w dniu ich święta, było zwieńczeniem wielu prób. Generalną próbę obejrzały Muchomorki, ich obecność na próbie pozwoliła dzieciom oswoić się z tremą. Gratuluję wszystkim maluszkom odwagi. Wilk był jeden i Czerwony Kapturek także, ale  tak naprawdę, to każda rola była tu równie ważna. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu, a także jak się do niego przygotowywaliśmy.