Bezpieczeństwo w sieci

Rzeczywistość komputerowa jest naturalnym elementem towarzyszącym naszym dzieciom na każdym etapie ich rozwoju. Właściwe zapoznanie dziecka z pożytecznymi aspektami multimediów jest niezbędnym elementem nowoczesnej edukacji.Aby nasze dzieci stały się w przyszłości świadomymi użytkownikami komputera i internetu  w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z informatykiem – panem Filipem. Podczas rozmowy przedszkolaki miały możliwość poznać wiele nowych terminów (określeń, nazw) związanych z Internetem.  Dowiedziały się, jak bezpiecznie z niego korzystać, dlaczego nie wolno podawać nikomu swoich danych osobowych, do kogo zwrócić się, jeśli w internecie cos nas zaniepokoi.