Wierszowisko 2016

07.04. w Domu Kultury w Gaworzycach odbyło się „Wierszowisko”.

Jest to impreza cykliczna, w której młodzi artyści z przedszkola i szkoły prezentują wybrane utwory poetyckie.

Przedszkolaki od kilku lat biorą aktywny udział w konkursie. W tym roku w kategorii przedszkolnej wystąpiło dwadzieścioro dzieci.

Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich naszych podopiecznych, którzy wykazali się wspaniałym talentem i niezwykłą odwagą – nie każdy zdołałby przecież stanąć na scenie przed liczną publicznością!

Szczególne gratulacje należą sięlaureatom wyłonionym przez jury w składzie:

I miejsce Amelia Freidenberg i Krzysztof Maksyminko

II miejsce Amelia Piwińska i Szymon Maksyminko

III miejsce Wojtek Błaszczyk i Wiktor Tęcza

Wyróżnienie:

Maja Gaj, Michał Heleniak, Basia Freidenberg, Magda Bereś, Izabela Łysiak, Patrycja Samorek

Wszyscy godnie reprezentowali przedszkole, za co gorąco dziękujemy i gratulujemy sukcesów.

Autor: Administrator