Kartka dla Kuby

"Bo co może mały człowiek?"

Mały człowiek może wiele. Udowodniły to dzieci z naszego przedszkola. Najpierw wysłuchały historii pewnego chłopca.Nie z bajki, nie z baśni i nie z dalekiej przeszłości. A jednak nie zwyczajny jakiś tam chłopiec. Kuba wkrótce skończy 10 lat, ale wiele już w  swym dziesięcioletnim życiu przedszedł. A do odrobiny szczęścia trzeba mu niewiele. Kuba bardzo lubi otrzymaywać tradycyjną pocztą listy. Stąd pomysł, aby wysłać mu jak największą ilość kartek urodzinowych. Tęczowe Nutki, chociaż poznały chłopca wyłącznie przez internet, uznały go za swojego nowego kolegę. Z wielkim przejęciem i zaangażowaniem wykonały kartki-serduszka dla Kuby. Brawo!

Wszystkiego najlepszego, Kuba!