Mikołajki

Dnia 6.12.2023r. z okazji Mikołajek Biedronki poznały historię Św. Mikołaja, przypomniały sobie gdzie mieszka, jak wygląda i jak pracuje. Tego dnia również wykonały świąteczne dekoracje i wspólnie ubrały choinkę w przedszkolu. Biedronki wzięły również udział w konkursie na ,,Najpiękniejszą Choinkę'' organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki w Gaworzycach. Z tej okazji odbyła się także mikołajkowa wycieczka, podczas, której dzieci uczestniczyły w warsztatch. Wszystkie dzieci przez cały rok ciężko pracowały na to, aby odwiedził ich Święty Mikołaj i wręczył prezenty, co stało się podczas wyprawy do Piotrowic.