Pajdokracja w Tęczowych Nutkach

Grupa Tęczowe Nutki

W Polsce Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest od 1950 roku w dniu1 czerwca. Inicjatorem święta jest ogranizacja zwana International Union for protection of Childhood, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim dzieciom z całego świata. Od 1994 roku tego dnia obraduje w Warszawie Sejm Dzieci i Młodzieży. Dziś z tej okazji Tęczowe Nutki mogły również "posmakować dorosłości"i same decydowały, co chcą robić. Prowadziły częśc zajęć- obecność sprawdziła Hania, Aleks wydał polecenie, że czas na śniadanie, Pawełek zdecydował po śniadaniu, że teraz będą słuchać bajki itp. Największym entuzjazmem dzieci przyjęły polecenie Gabrysi, która powiedziała po prostu-"Teraz czas na zabawę!". Torciki z klocków robione w grupach wyglądały pięknie i kolorowo. Tylko nad dyscypliną zapanować dzieciom nie było łatwo:)

Autor: Anna